USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Piazza Di Roma Caldas Novas Com Acesso Ao Acqua Park Caldas Novas Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Piazza Di Roma Caldas Novas Com Acesso Ao Acqua Park

ex. Piazza Di Roma Caldas Novas Goias

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-22
2026-09-23

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Apartment photo stub
6

Piazza Di Roma Caldas Novas Com Acesso Ao Acqua Park

 Δωρεάν Wi-Fi
 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Φαγητό/Ποτό

Εστιατόριο

 Κλιματισμός

Το άνετο ξενοδοχείο Piazza Di Roma Caldas Novas Com Acesso Ao Acqua Park προσφέρει στους πελάτες πρόσβαση στο Υδάτινο Πάρκο diRoma που είναι σε απόσταση μόλις 1 χλμ. Αυτό το άνετο ξενοδοχείο διαθέτει επίσης Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους.

Οι πελάτες θα βρουν το Υδάτινο Πάρκο Water Park 25 λεπτά με τα πόδια από αυτό το ξενοδοχείο. Το Piazza Di Roma Caldas Novas Com Acesso Ao Acqua Park απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από τους Ιαπωνικούς Κήπους. Για όσους έρχονται από μακριά, το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κάλντας Νόβας απέχει 10 λεπτά οδικώς.

Οι επιλογές για φαγητό περιλαμβάνουν επίσης το Restaurante do Luiz, που βρίσκεται 12 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Jardim Japones
    550 χλμ.
  • Museu de Cera Caldas Novas
    1211 χλμ.
  • SESC Caldas Novas
    1046 χλμ.
  • Emporio Dona Xepa
    1342 χλμ.
  • Jardins diRoma
    499 χλμ.
  • Shopping Tropical
    1428 χλμ.
  • Zuum Disco Club
    1158 χλμ.
  • Jardins Acqua Park
    639 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Κάλντας Νόβας
    2,9 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • 24ωρη υποδοχή

Γεύματα και ποτά

  • Εστιατόριο

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσία δωματίου

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Μίνι μπαρ
  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 18:00
Check-out: από 11:00 έως 12:00

Συχνές ερωτήσεις

  • 🌇

    Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από το άνετο ξενοδοχείο Piazza Di Roma Caldas Novas Com Acesso Ao Acqua Park;

    Θα χρειαστούν 25 λεπτά με τα πόδια από το άνετο ξενοδοχείο Piazza Di Roma Caldas Novas Com Acesso Ao Acqua Park μέχρι το κέντρο της πόλης.
  • Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κάλντας Νόβας από τo ξενοδοχείο Piazza Di Roma Caldas Novas Com Acesso Ao Acqua Park;

    Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κάλντας Νόβας βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από τo ξενοδοχείο Piazza Di Roma Caldas Novas Com Acesso Ao Acqua Park.
  • 🚗

    Πού μπορούμε να παρκάρουμε στο άνετο ξενοδοχείο Piazza Di Roma Caldas Novas Com Acesso Ao Acqua Park;

    Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο χώρος στάθμευσης του το άνετο ξενοδοχείο Piazza Di Roma Caldas Novas Com Acesso Ao Acqua Park.
  • 🕗

    Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo ξενοδοχείο Piazza Di Roma Caldas Novas Com Acesso Ao Acqua Park;

    Σε τo ξενοδοχείο Piazza Di Roma Caldas Novas Com Acesso Ao Acqua Park μπορείτε να κάνετε check out στις 12:00.
  • Τι είδους πισίνα έχει στο άνετο ξενοδοχείο Piazza Di Roma Caldas Novas Com Acesso Ao Acqua Park;

    Υπάρχει πισίνα στο άνετο ξενοδοχείο Piazza Di Roma Caldas Novas Com Acesso Ao Acqua Park.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-22
2026-09-23

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Piazza Di Roma Caldas Novas Com Acesso Ao Acqua Park, Βραζιλία

Rua Sao Carlos, Caldas Novas, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © caldasnovashotels24.com

All rights reserved